👈 فروشگاه فایل 👉

طرح های توجیهی طرح بتن آماده و قطعات بتنی

ارتباط با ما

... دانلود ...

طرح های توجیهی طرح بتن آماده و قطعات بتنی

سازه هایی که امروزه در ایران بکار میرود اکثرا اسکلت فولادی یا بتنی دارند ،و بنا به دلایلی متنوع ،سازه های با اسکلت بتنی بیشتر رایج شده اند.در سازه های با اسکلت فولادی ،معمولا انجام کارهای بتنی و بتن ریزی غیر قابل اجتناب است.نوع و مرغوبیت بتن ،ارتباط مستقیم با دو مساله اساسی دارد ،یکی نسبت اجزایی که در ساخت بتن بکار گرفته شده و دیگری ریزه کاری های اجرایی که در اختلاط اجزاء ،ساخت بتن ،حمل و ریختن بتن و مراقبت از بتن رعایت شده است.از همین جااهمیت دانش (تکنولوژی بتن و طرح اختلاط بتن )آشکار میشود.

هر محصول ویژگیها و مشخصات خاصی دارد که پیش از هر گونه بررسی فنی و مالی طرح ،لازم است این خصوصیات به درستی شناخته شوند.

شناخت صحیح مشخصات و انواع مختلف محصول ،بدون تردید ،راهنمای مناسبی جهت تصمیم گیری های لازم در انتخاب روش و عملیات تولید و محاسبات بعدی مورد نیازخواهد بود.

این در ارتباط یکی از موثرترین روش های قابل استفاده ،به کار گیری استانداردهای مدرن ملی و جهانی هر یک از محصولات می باشد .علاوه بر این جهت بررسی بازار لازم است که شماره تعرفه گمرکی (نامگذاری بروکسل)محصولات نیز مشخص گردد تا درباره روند واردات وصادرات محصول و مقررات آن شناخت لازم حاصل شود.

تعریف بتن:

استخوان بندي است از دانه هاي سنگ که دوغاب سيمان سنگ شده روي دانه هاي سنگ را پوشانده و آنها را به هم مي چسباند.

ویژه گیهای بتن:

از بتن ساخته شده بايد وزن ويژه ، وزن فضايي ، پوکي ، تاب فشاري وخمش و کشش ، ضريب بر جهندگي ، اندازه ساييده شدن ، يخ زدن ، بهم رفتن وجمع شدن ، ورم کردن ، خزيدن ، چسبندگي به فولاد را دانست .

وزن ويژه : وزن ويژه جسم چسبنده (دو غاب سيمان سنگ شده ) + وزن ويژه جسم پرکننده سنگ دانه هاي آن است . وزن ويژه بتن ميان وزن را حدود 5/2 تا 65/2 وزن فضايي بتن : وزن بتن نسبت به حجم آن و برابر است با وزن فضايي دو غاب سيمان سنگ شده + وزن فضايي استخوان بندي سنگدانه هاي آن

فهرست مطالب

فصل اول

مقدمه

تعریف،ویژگیها ومشخصات فنی

بررسی بازار وقیمت فروش محصول

استاندارد محصول

کالای جایگزین

فصل دوم

مطالعات فنی

معرفی روشهای مختلف تولید

دستگاها وتجهیزات خط تولید

نیروی انسانی مورد نیاز

براورد میزان مصرف مواد اولیه

تجهیزات وتاسیسات عمومی وانرژی سالیانه

فصل سوم

بررسی های اقتصادی و بازار

بتن آماده و بلوک سقفي سيماني، بلوک ديواري سيماني انواع تيرچه بتنی شامل زیگزاگ و ...جدول سيماني

👇محصولات تصادفی👇

زمينه‌هاي رواني اعتياد پيشگيري و درمان جزوه شیمی آلی 2 دانشگاه امیرکبیر نمونه سوالات استخدامی دانشگاه افسری رشته علوم تجربی به همراه پاسخنامه طرح توجیهی تولید کاشی پلان آماده اتوکد - طرح 8