👈 فروشگاه فایل 👉

چک حقوقی و چک کیفری

ارتباط با ما

... دانلود ...

چک حقوقی و چک کیفری

عنوان: چک حقوقی و چک کیفری

قالب: Word

تعداد صفحات: 43

مقدمه:

بانک جهانی (World bank)

بانک جهانی مهمترین سازمان مالی بین المللی است که در خصوص تامین مالی و توسعه اقتصادی کشورهای در حال توسعه فعالیت دارد. هدف اولیه از تاسیس بانک، کمک مالی به بازسازی و ترمیم خسارت هایی بود که کشورها در طی جنگ جهانی دوم متحمل شده بودند بعد از این که اقتصاد کشورهای جنگ زده رو به بهبودی نهاد، هدف بانک جهانی به کاهش فقر (بعنوان هدف اصلی بانک) در کشورهای در حال توسعه با درآمد متوسط تغییر یافت آنچنان که قبلا اشاره شد بانک جهانی همزمان با صندوق بین المللی پول در سال 1945 در برتن وودز تاسیس شد از زمان تاسیس نیز طبق یک قانون نانوشته رییس این بانک یکی از اتباع آمریکا بوده است.

بانک جهانی که نام دیگر آن بانک بین المللی ترمیم و توسعه است با چهار سازمان بین المللی دیگر یعنی «موسسه بین المللی توسعه»، «شرکت مالی بین المللی»، «توسعه تضمین سرمایه گذاری چند جانبه» و «مرکز بین المللی حل اختلاف سرمایه گذاری» تشکیل «گروه بانک جهانی» را داده است و هر یک از این موسسات نقشهای متفاوتی در ارائه کمک های مالی به عهده دارند ولی در اینجا فقط نقش بانک جهانی یا بانک بین المللی ترمیم و توسعه را مورد بررسی قرار می دهیم.

👇محصولات تصادفی👇

پروژه بررسی عدم استقبال سوادآموزان از کلاس های نهضت سوادآموزی دانلود نقشه بخش های شهرستان املش طرح توجیهی تولید یخچال خانگی آموزش ساخت ربات ساده شیپ فایل روستاهای استان کهگیلویه و بویراحمد