👈 فروشگاه فایل 👉

تحقيق تجزيه و تحليل نقاشي مدرسه آتن

ارتباط با ما

... دانلود ...

تحقيق تجزيه و تحليل نقاشي مدرسه آتن

مقدمه:

نقاشی مدرسه آتن (The school of Athens) اثر رافائل . این نقاشی در کاخ واتیکان ٬ محل اقامت پاپ قرار دارد. شیوه نقاشی فرسک (Fresco) نامیده می شود که بدلیل شیوه خاص اجرای آن به بخشی از دیوار تبدیل شده و برای مدتها باقی می ماند. این نقاشی جزو مجموعه ای است که به آنها اتاقهای رافائل گفته می شود. در اين نقاشي با مجموعه‌اي از فلاسفه دوران رنسانس و پيش از آن روبرو هستيم كه در يكجا گرد هم آمدند. اين نقاشي در واقع كوششي است براي آشني دادن دو طرز فكر افلاطوني و ارسطوئي.

فصل اول: توضيح شيوه فرسك

فرسک:

Fresco نوعی نقاشی دیواری که با استفاده از رنگدانه های معدنی خاکی بر روی اندود خیس آهک یا گچ انجام می شود .رنگدانه ها در آن معلق می مانند و هم زمان با آن خشک می شوند معمولا این نوع نقاشی بر روی دیواری با اندود گچ و ماسه کار می شود که با لایه ای از گچ پوشیده شده و ترکیب بندی کلی اثر با زغال و گچ قرمز بر روی آن ترسیم می شود کار فقط بر روی اندودی که به قدر کافی خیس باشد انجام می گیرد و هر نوع ترسیماتی که بعدا بر روی کار انجام شود مصداق فرسک خشک خواهد بود.

فهرست مطالب:

مقدمه

فصل اول: توضيح شيوه فرسك

فصل دوم: شرح كوتاهي از نقاشي

فصل سوم: تجزيه و تحليل اثر

چكيده

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت-اصول ومبانی روانشناسي كار - در 250 اسلاید-powerpoin-ppt سیستم های تزریق سوخت بنزین در موتورهای جرقه ای پاورپوینت کاخ گلستان نگین کاخ های تهران دانلود گزارش کارآموزی كنترل فرآيند آماري STATISTICAL PROCESS CONTROL “SPC” تحقيق آشنايي با انواع فرستنده و امواج ها