👈 فروشگاه فایل 👉

فانکشن ژنراتور کنترل شونده با میکرو کنترولر

ارتباط با ما

... دانلود ...

فانکشن ژنراتور کنترل شونده با میکرو کنترولر

مقدمه

سیگنال ژنراتور( مولد پالس) وسیله ای است برای تولید انواع موجهای سینوسی، مربّعی و مثلثی که معمولا در در آزمایشگاههای الکترونیکی به عنوان منبع سیگنال برای مدارهای الکترونیکی ازآن استفاده می کنند. با توجه به عنوان پروژه ،کنترل این مدار به وسیله یک میکروکنترولر که واسط بین کاربر و سیستم می باشد صورت میگیرد.

چکیده مطالب:

در این پروژه از آی سی های مولد این سه پالس استفاده نشده است و میبایست مدار داخلی این آی سی ها شبیه سازی می شد. بدین منظوراز آمپ امپها برای تولید امواج مربعی و مثلثی و از یک مدارشامل مقاومت و دیودها برای تولید موج مثلثی استفاده شده است که کنترل دامنه و فرکانس و نوع موج بوسیله یک میکرو صورت میگیرد. در فصل اول مشخصات و خلاصه ای از مدار و قطعات استفاده شده و نحوه و مدار مولد پالس مربعی ومثلثی و پالس سینوسی و محاسبات مدار و نحوه کنترل مدار بوسیله میکرو مورد نظر آورده شده است و در فصل دوم فلوچارت برنامه و برنامه میکرو که به زبان C نوشته شده و نتیجه پروژه تهیه شده و در آخر پروژه ،DATA SHEET قطعات استفاده شده آورده شده است.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تاثیر تغییر اقلیم روی آبهای زیرزمینی رابطه فعالیت جنسی و بدن سازی کتاب 3000 تمرین حل شده در فیزیک امتحان نهایی الکترونیک عمومی 2 سوم هنرستان به همراه پاسخنامه دی 93 دانلود گزارش کارآموزی موسسه تحقيقات اصلاح و تهيه نهال بذر