👈 فروشگاه فایل 👉

گزارش کارآموزی واحد رايانه سیستم آموزش و پرورش

ارتباط با ما

... دانلود ...

گزارش کارآموزی واحد رايانه سیستم آموزش و پرورش

دانلود گزارش کارآموزی واحد رايانه

مكان : سيستم آموزش و پرورش

كارداني كامپيوتر

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 77

مقدمه :

بي ترديد اعتبار و ارزش هر جامعه اي بستگي به ميزان معرفت و دانش و رشد علمي وفرهنگي آحاد آن جامعه داشته و در اين ميان آموزش و پرورش به عنوان دستگاه عظيم فرابخش كه حياتي ترين عامل توسعه يعني « انسان » در آن رشد يافته و به بار و بر مي نشيند بيش از ديگر سازمانها و نهادها بايد مورد توجه قرار گيرد . امانبايد فراموش كرد كه رسالت عظيم انسان سازي كه وظيفه اصلي انبياء نيز بوده نياز به همت مضاعف تمامي رسولان فرزانه تعليم و تربيت داشته و تا خود نخواهيم و تا متوليان اصلي دانش و معرفت خود به حركت در نيامده و اثر بخشي آموزش و پرورش را به اثبات نرسانند يقينا انتظار توجه و حمايت مادي و معنوي ازديگران ، آب در هاون كوفتن است .

خوشبختانه استان گلستان از روزگاران دور با نام جرجان و استراباد به لحاظ علمي و فرهنگي همواره بر سر زبانها بوده و از آن روز تا به امروز سير صعودي خود را با شتاب طي نموده است و انشاء ا... حركت رو به رشد در سايه عزم و اراده بلند و با استحكام پيوند خانه و مدرسه ونيز به همت تمامي كاركنان و فرهنگيان و دانش آموزان و پشتيباني مسوولين استاني همچنان به سير خود به سوي كمال ادامه خواهد داد .

👇محصولات تصادفی👇

محلول رویش مو دکتر نوروزیان ( ویرایش جدید ) کاربرد کدینگ در مخابرات حکایت دولت و فرزانگی دانلود طرح توجیهی تولید پروتئین سویا تحقيق یادی از انقلاب مشروطه