👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آپارتمان خیابان ملا صدرا تهران ، دکوراسیون داخلی آرامش بخش

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آپارتمان خیابان ملا صدرا تهران ، دکوراسیون داخلی آرامش بخش

پاورپوینت آپارتمان خیابان ملا صدرا تهران ، دکوراسیون داخلی آرامش بخش

طراحی دکوراسیون داخلی آپارتمان ملاصدرا

پنجره های سرتاسری در طراحی دکوراسیون داخلی

استفاده از اصول طراحی پلان باز در دکوراسیون داخلی

استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون داخلی

مبلمان چوبی در طراحی دکوراسیون داخلی

رنگ های روشن برای مبلمان ها در طراحی دکوراسیون داخلی

وسایل تزیینی و دکوری هماهنگ با دکوراسیون داخلی

نورپردازی دردکوراسیون داخلی

فضاهای مسکونی: دکوراسیون فضاهای داخلی ساختمان چه اداری چه مسکونی باید به نحوی اجرا شود که فعالیت های روزمره ما در آن راحت تر صورت بگیرد. چرا که ما بیشتر ساعات روز خود را در فضاهای بسته می گذرانیم، پس بسیار مهم است، که دکوراسیون داخلی فضاها اثرات مثبتی بر روحیات ما داشته باشند. اگر ما بتوانیم محل کار و منزل خود را طوری طراحی کنیم که از حداکثر فضاها استفاده مطلوب داشته باشیم و دکوراسیون زیبایی را هم برای فضا در نظر بگیریم، در انجام کارهای روزمره از لحاظ فیزیکی و روانی عملکرد بهتری خواهیم داشت.

این آپارتمان در خیابان ملاصدرا واقع شده است. طراح با استفاده از متریال های ساده مانند چوب یک فضای دلنشین برای این آپارتمان طراحی کرده است. چیزی که در این فضا به چشم می آید استفاده از رنگ های گرم است، این کار باعث شده است فضایی باز تر پدید بیاید و هیچ گونه حس بستگی در فضا حس نشود.

نکته مهم دیگر در طراحی دکوراسیون داخلی این آپارتمان، ایجاد بازشوهای بزرگ و سرتاسری است که بهترین راه برای ورود نور به این فضا به شمار می رود که در زیبایی فضاهای داخلی تاثیر به سزایی داشته است. ترکیب این بازشوهای سرتاسری با رنگ های گرم، فضایی صمیمی را پدید آورده است که می توان در آن عملکردی خوب داشت و حس خوب را در فضا تجربه کرد.

👇محصولات تصادفی👇

گزارش کارآموزی مخابرات ایذه پاورپوینت معماری بیونیک آموزش نرم افزارقفل گذارPDF Protcted فیلم آموزشی رندرگیری در نرم افزار اینونتور بررسی همجنس بازی