👈 فروشگاه فایل 👉

مقاله کاربرد کامپیوتر در مدیریت

ارتباط با ما

... دانلود ...

مقاله کاربرد کامپیوتر در مدیریت

دانلود مقاله کاربرد کامپیوتر در مدیریت

این فایل در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه پایانی می باشد 

قالب: Word 

تعداد صفحات: 26

توضیحات:

چکیده

نیازهای اطلاعاتی در سطوح مختلف سازمانی و مدیریتی با هم تفاوت دارند؛ بنابراین، کامپیوترها نیز در سطوح مختلف مدیریت تاثیر متفاوتی دارند. در سطوح پایین مدیریت و سرپرستی، فعالیت ها معمولا تا حد زیادی تکراری و قابل برنامه ریزی هستند. درنتیجه استفاده از کامپیوترها در این سطح مدیریتی بسیار گسترده است. تنظیم جدول زمان بندی کار، برنامه ریزی روزانه و کنترل عملیات فقط چند نمونه از کاربرد کامپیوتر در سطوح پایین مدیریت است. مدیران سطوح میانی از قبیل روسای ادارات یا مدیران بیمارستان ها معمولا مسئولیت هماهنگی و اداره امور را به عهده دارند بسیاری از اطلاعات که از نظر مدیران این سطوح سازمانی اهمیت دارند مورد نیاز مدیران سطوح فوقانی نیز هستند.

چکیده

مقدمه

جایگاه کامپیوتر در مدیریت

ارتباط مهندسی نرم افزار و مدیریت استراتژیک

تكنولوژى

ERP چيست؟     

چگونه ERP  می‌تواند كارآیی كسب و كارشركت را بهبود بخشد؟ 

ERP چه چيزی را در كسب كار اصلاح می‌كند؟      

كاهش موجودی ERP

نقش کامپیوتر در مدیریت آموزشی

نیاز به ایجاد مهارت های جدید در نیروهای انسانی آموزش وپرورش         

نقش IT در آموزش موضوعات درسی

محدودیت ها

نتیجه گیری

فهرست منابع

منابع لاتین   

منابع فارسی

مقدمه

مدیران سطوح فوقانی مسئولیت تعیین استراتژی و سیاستهای کلی سازمان را به عهده دارند. آنها نه تنها جهت کلی فعالیت های سازمان را تعیین می کنند بلکه عهده دار وظیفه مهم برقراری ارتباط مناسب بین سازمان و محیط اطراف آن نیز هستند؛ بنابراین مدیران در این سطح سازمانی که به اطلاعات وسیع و متنوعی در زمینه های مختلف نیازمندند می توانند از کامپیوترتا حد زیادی در تصمیم گیری ها ی خود استفاده کنند. کامپیوترهای شخصی به طورفزاینده ای  توجه و علاقه مدیران را به خودجلب کرده است زیرا کامپیوترهای مزبور قابل انعطاف و نسبتا ارزانند و زودتر از کامپیوتر های بزرگ می توان به آنها دسترسی پیدا کرد از ریز کامپیوترها (کامپیوترهای شخصی و..) می توان در زمینه های مختلف مدیریتی  استفاده کرد ذیلا به چند نمونه از کاربردهای آنها اشاره می شود:

در تهیه و تنظیم بودجه

در مدل های نمایشی

در تهیه نمودارهای گرافیکی

در برآورد و پیش بینی

در تجزیه و تحلیل ها ی مالی

در پست الکترونیکی

در واژه پردازی

در بهره برداری از پایگاه اطلاعاتی

👇محصولات تصادفی👇

پرینترهای سه بعدی پاورپوینت تجزیه تحلیل مجتمع مسکونی نمک‌آبرود رويكردهاي قومي و امنيت جمهوري اسلامي طرح توجیهی پرواربندی گوساله بررسی جشن نوروز