👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت بافت فرسوده ی محله ی گردکل نوشهر

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت بافت فرسوده ی محله ی گردکل نوشهر

توضیحات:

فایل پاورپوینت بافت فرسوده ی محله ی گردکل نوشهر ،در حجم 27 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

نحوه استقرار واحدها و عناصر معماری- شهری و شبکه ارتباطات در کنار یکدیگر موجب تکوین ترکیبی متشکل از فضاهای خالی و پر موسوم به بافت می شود از انواع بافت های موجود در  شهرهای ایران بافت های قدیمی و فرسوده را می توان نام برد. بافت های فرسوده تظاهر نوعی بیماری در ساختار مجموعه های زیستی و عموماً مناطق شهری محسوب می گردند، بارزترین مشخصه اینگونه بافت ها عدم هماهنگی با سیستم شهری و ناکارامدی در آن است، عوامل چندی در بروز و شکل گیری آن ها دخیل اند که از آن میان می توان به عدم پیروی از یک برنامه ریزی جامع منسجم، معضلات عملکردی، عوامل محیط طبیعی و عوامل انسانی و ... اشاره کرد.

کاهش ارزش های کمی و کیفی محیط زیست در این محدوده ها و میل به عدم تغییر و تحول حالت فرسودگی و ناکارآمدی را بر بافت مستولی می کند و بدین ترتیب بافت فرسوده شهری بعنوان بازتابی از تاثیر عوامل مخرب شکل می گیرد و به صورت فضایی که به تدریج متعلق به همه کس و غیر قابل سکونت برای هر کس باشد به حیات خود ادامه می دهد، که در اینجا به بررسی بافت فرسوده و قدیمی گردکل می پردازیم.

فهرست مطالب:

شناخت

تاریخچه نوشهر

موقعیت جغرافیایی نوشهر

جمعیت و نرخ رشد آن

تعیین محدوده بافت فرسوده

تعیین محدوده مورد مطالعه

نقشه وضع موجود

خط آسمان

مطالعه کالبدی و آسیب نگاری

آلودگی بصری

جداول آسیب

Swot

نتیجه گیری و پیشنهاد طرح

منابع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 27 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری(26اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تکنیک های تحلیل منطقه ای گزارش تخصصی علاقه مند نمودن دانش آموزان به درس زبان و ادبیات فارسی بوسیله آموزشهای دانش آموز محور و گزارش كارآموزي در كارگاه ذوب فلزات مدرن گزارش کارآموزی احداث ساختمان مسکونی مهندسی عمران ساعت های اندازه گیری